Quote:
Originally Posted by MysticCat
Judging from the 2 pizzas, you may be right.
LOL, my kids would order pizza everynight if we let them. We tend to save that for "special occasions" or maybe when there's a babysitter.
|
There's also a plate of food that looks like a Boston Market plate. That would be over $20 for a family of four. Note too.. 12 pack of beer, several 12 packs of pop and LOTS of bags of chips. Probably over $100 just in that stuff.
The more pre-prepared stuff you buy the more expensive. When I shop, I look at all the pre-prepared stuff that would make life soooooo much easier, but then I figure out how much more it costs and, well, no way!