
04-25-2008, 06:52 PM
|
GreekChat Member
|
|
Join Date: Mar 2006
Posts: 3,036
|
|
Quote:
Originally Posted by Tom Earp
But, at Papa Murpys and the cost? Take home and cook?
Yes, I at times buy extra Pepparoni to just add!\\ But, this is about buying and taking home only! Which can be the best?
Please, make it a bit easier!
It isn't Brain or mind boggleing!
|
Last edited by macallan25; 04-25-2008 at 06:54 PM.
|