View Single Post
  #8  
Old 07-07-2005, 11:50 AM
kddani kddani is offline
GreekChat Member
 
Join Date: Jun 2002
Location: Babyville!!! Yay!!!
Posts: 10,641
As much as I think walmart is the devil, you can't beat their prices on so many items. For instance, I just bought their brand of rice krispies. $1.50 for a box. A box of Rice Krispies was $2.58 there, and lord knows how much elsewhere.
__________________
Yes, I will judge you for your tackiness.
Reply With Quote